Компанія InDrive встановила партнерські відносини з одним із лідерів сегмента поставок комплектуючих для автомобілебудування – Валео Групп (Valeo Group), Франція.

Валео зфокусована на дизайні, виробництві та організації продажів компонентів, інтегрованих систем і модулів для індустрії автомобілебудування. Одним із найбільш приоритетних напрямків її розвитку є інноваційні розробки в області зниження витрат пального і викидів CO2 автомобілів, що здійснюються відділенням Систем трансмісії (Powertrain Systems).

Відділення Контроля теплових режимів ( Thermal Systems) розробляє та виготовляє системи, модулі та компоненти контроля за тепловими режимами роботи трансмісії та забезпечення комфорта пасажирів в салоні автомобіля.

Розробкой розумно збалансованих систем інтерфейса між водієм, автомобілем і навколишнім середовищем , що підвищують комфорт та безпеку, займаються у відділенні Комфорт і підказки водію (Comfort and Driving Assistance Systems).

Відділення Системи обзору (Visibility Systems) вносить свой вклад у підвищення безпеки водія і пасажирів пропозиціями довершених систем очистки вітрового скла, забезпечуючи відмінну видимість.

Валео Сервіс (Valeo Service) поставляє оригінальні запасні частини та обладнання для автовиробників, а також витратні запасні частини на вторинний ринок. Це відділення пропонує широкий спектр продуктів і послуг для будь-якого вида післяпродажного обслуговування по всьму світу.

На даний момент наша компанія пропонує до продажу продукцію відділення Системи обзору (Visibility Systems) і витратні матеріали для систем трансмісії. Ознайомитись з товарами можна, зкачав каталог за посиланням нижче.

Каталог систем очистки скла Валео.

Каталог склоочищувачів SWF.

Електродвигуни систем обзора Комотех (Comotech).