, , , ,

Портативні (мобільні) приводи являють собою пристрої управління двигунами, вентилями та клапанами запорної арматури та засувок, регулюючих потік води в водосховищах чи емностях з рідинами. З їх допомогою без затрат будь-яких зусиль за рахунок установки электричного приводу безпосередньо на виконуючий пристрій маховиків і клапанів, можна легко контролювати рівень і потік води в водосховищах, ріках і каналах.

Легкі мобільні мотор-редуктори дозволяють управляти виконавчими клапанами та шлюзами без значних фізичних зусиль оператора навіть в тому випадку, коли відсутня можливість їх підключення до електричної мережі. Приєднання виконавчого пристрою через адаптер блокує рухливий штифт на фланці керованого пристрою та дозволяє оператору швидко та легко відкривати чи закривати виконуючі механізми за допомогою мобільного привода. Великий набір змінних адаптерів-насадок, виготовлених з легких сплавів для кріплення на валу электродвигунів або двигунів внутрішнього згорання, є невід’ємним аксесуаром всіх наших мобільних приводів. В наявності є адаптери для всіх типів водозапорної арматури та електроприводів усіх провідних світових виробників. За необхідністю, можна виготовити адаптери чи елементи кріплення з урахуванням потреб клієнта.

Використання портативних електроприводів з живленням від аккумулятора (модель APB45N) і двох моделей приводів з двигунами внутрішнього згорання (APS100N и APS140N), дозволяє ефективно та швидко управляти більшістю виконуючих пристроїв, регулюючих потік рідин у водосховищах, хімічній промисловості та системах магістральних трубопроводів.

Модель (тип)
Номінальний момент
Швидкість без навантаження
Напруга

APB45N

Деталі

 Модель APB45N являє собою сучасний мобільний привід, працюючий від аккумулятора, який може підключатись до пристроїв, клапанів з ручним керуванням, і здійснювати регулювання потоку без будь-яких фізичних зусиль оператора. Цей пристрій рекомендується застосовувати при необхідності швидкого втручання в роботу систем у випадку збою живлення і/або ушкодження електропроводки управляючих пристроїв. Нарешті, це також підвищує комфорт работи оператора та дозволяє використовувати цей прилад персоналу з обмеженими фізичними можливостями. Пристрій працює у всіх положеннях.

 

Технічні параметри

Максимальний вихідний крутний момент

45 Нм

Неперервний вихідний крутний момент

42 Нм

Швидкість на виході

95 об/хв

Швидкість обертання електродвигуна

3519 об/хв

Передаточне відношення

37 : 1

Потужність електродвигуна

349 Вт

Аккумулятор

36 В

Разміри

385 x 250 x 355 мм

Вага

7,6 кг з аккумулятором

APS100N

Деталі

Компактний, легкий, швидкий і надійний привід APS100N, який може бути підключений до вторинних пристроїв з ручним регулюванням, клапанам шлюзів, дозволяє контролювати їх роботу швидко та безпечно, без будь-яких фізичних зусиль з боку оператора. Використання сучасного двигуна внутрішнього згорання Honda GX25 4T, вага близько 12 кг та збереження роботоспроможності в усіх положеннях гарантує ідеальне виконання цим приладом будь-яких сервісних робіт, комфортне управління клапанами та засувками шлюзових воріт.

Технічні параметри

Максимальний вихідний крутний момент

105 Нм

Неперервний вихідний крутний момент

60 Нм

Швидкість на виході

104 об/хв

Швидкість обертання двигуна

8000 об/хв

Передаточне відношення

77 : 1

Потужність двигуна

0.72 кВт, 1,0 к.с.

Об’єм паливного бака

Споживання

0,58 л

0,54 л / час

Разміри

515 x 250 x 313 мм

Вага

12 кг

APS140N

Деталі

Найбільш потужна модель мобільного приводу реалізована в моделі APS140N. Висока потужність двигуна внутрішнього згорання забезпечує стабільну функціональність і контроль роботи великих клапанів і шлюзів у важких умовах роботи. Використання двигуна внутрішнього згорання Honda GX35 4T з максимальним вихідним моментом 147 Нм дозволяє вирішувати усі проблеми регулювання потока клапанами шлюзових воріт, які не можуть управлятися електрично, що є реальним рішенням для неелектричних систем управління.

 

Технічні параметри

Максимальний вихідний крутний момент

147 Нм

Непрерывный выходной крутящий момент

96 Нм

Швидкість на виході

110 об/хв

Швидкість обертання двигуна

8500 об/хв

Передаточне відношення

77 : 1

Потужність двигуна

1.0 кВт, 1,3 к.с.

Об’єм паливного бака

Споживання

0,63 л

0,71 л / час

Разміри

526 х 250 х 313 мм

Вага

13 кг