ТОВ «ІНДРАЙВ» є професійним дилером європейських компаній, які виготовляють промислове обладнання для підприємств машинобудівної галузі України. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс інжинірінгових послуг «із одних рук» та готові до виконання повного циклу робіт від формування бізнес-ідеї до проведення сертифікації введеного в експлуатацію обладнання чи об’єкта.

Пропонуючи поставки високотехнологічного обладнання провідних європейських виробників – мотор-редукторів Бауер, ЖСМ, СТМ, електродвигуни Комотех, двигуни постійного струму та електроприводи мікро- та міді-діапазону НАЙДЕК, системи переміщення та компоненти ВІНКЕЛЬ, компенсатори БУРГМАНН, ДІТЕК та КОМПАФЛЕКС – ми готові забезпечити нашим клієнтам доступ до виробничих ресурсів, міжнародну кооперацію з лідерами галузей та співробітництво з провідними науково-технологічними центрами, гарантувати якість та оперативність надання послуг.

Всі наші постачальники мають міжнародні сертифікати, що відповідають вимогам систем менеджмента якості ISO 9001:2000, екологічної ISO 14001 та промислової OHSAS 18001 безпеки.

Наша компанія також готова надати наступні допоміжні послуги :

  • інжинірінгове супроводження проектно-конструкторських розробок, проведення енергоаудиту проектів, технічна підтримка в здійсненні модернізації промислових процесів, підбір та поставки технологій та обладнання;

  • допомога у виході на ринки продажу високих технологій, сертифікації продукції;

  • виконання індивідуальних замовлень і розрахунків на підприємствах зарубіжних партнерів;

  • проведення семінарів, участь у спільних виставках і конференціях;

  • курси навчання операторів і персоналу; навчання в учбових центрах на заводах – виробниках обладнання;

  • профілактичне, гарантійне та післягарантійне обслуговування проданого обладнання;

  • зниження ризиків виконуємих проектів і складських витрат, оптимізація строків поставок і схем логістики.